80 59 4683 021

قیمت کپسول گاز هلیوم

قیمت کپسول گاز هلیوم همانطور که میدانید هلیوم یک گاز بی اثر و نجیب است و در بسیار از مخلوط های گازی مورد استفاده در صنایع شیمیایی، نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی به عنوان گاز بالانس کاربرد دارد. در صنایع فیبر نوری به عنوان یک گاز محافظ و یک خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرد. برای خنک کردن میله های اورانیوم در راکتورهای هسته ای استفاده می شود. استفاده از helium در مراسم های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که گازی وارداتی از کشورهای دیگر می باشد. دارای گریدهای مختلف با توجه به ناخالصی های آن می باشد. کپسول گاز هلیوم در سیلندر های مختلف از مجموعه سپهر گاز کاویان قابل خرید می باشد. واردات این گاز در کپسول های بزرگ اعم از 50 لیتری انجام می گردد و با توجه به نیاز مشتری در سایز های کوچکتر قابل شارژ می باشد.

قیمت کپسول گاز هلیوم

خرید کپسول گاز هلیوم

سپهر گاز کاویان تامین کننده کپسول هلیوم با گرید های5، 5.2 ، 5.5 و 6 می باشد. این گریدها بر اساس ناخالصی های وجود داشته در گاز بوده و هر کدام در مراکز مختلف قابل استفاده خواهد بود. کپسول  Heهر چه دارای گرید های بیشتر باشد بهتر بوده و ناخالصی آن کاهش خواهد یافت. در صورتی که بخواهیم دقیق تر به این موضوع نگاهی بیندازیم اینگونه خواهد بود که گرید 6 که پایین ترین ناخالصی را داشته است 1ppm خواهد بود در حالی که گرید 5 ما در حد 10 پی پی ام  و گرید 5.2 ما کمتر از 8 پی پی ام ناخالصی دارد.

 

خرید کپسول هلیوم 50 لیتری

کپسول گاز هلیوم علاوه بر گرید نیز می توان با درصد نیز مشخص نمود که اینگونه نمایش میدهند 99/999 % . هر مجموعه با توجه به نیاز خود این محصول را خریداری می نماید.

استفاده در جشن

جوشکاری

آزمایشگاهی

قیمت کپسول گاز هلیوم

 

جنس کپسول

کپسول گاز هلیوم از جنس فولادی می باشد و قادر است فشار بالاتری را در خود حفظ نماید. از سوی دیگر برای خرید گاز فوق نیاز به داشتن کپسول یا خرید آن نمایید. که این کار موجب هزینه بیشتر خواهد شد . البته سپهر گاز کاویان برای این مشکل نیز راهکار دیگری ارائه نموده است تا مشتریان خود را حفظ و حامی نگهدارد.

ما گاز را بهمراه کپسول ارائه خواهیم نمود و البته فرقی در سایز آنان نخواهد داشت، پس از مصرف گاز ( در زمان کوتاه ) قادر هستیم کپسول را در صورت سالم بودن تحویل گرفته و مبلغ کپسول را عودت نماییم. اینگونه شما در خرید گاز هزینه بهینه ای را تقبل نموده اید.

کپسول گاز هلیوم در سایز 50 وارد کشور میشود که در سیلندرهای نو و تاریخ بروز اینکار انجام می گردد. تمامی محصولات از رنگ قهوه ای برخوردار بوده و تمام نکات فشار ، شیر و کلاهک ، استاندارد رعایت خواهد شد. در این قسمت پیشنهاد می کنیم محصولی از این گاز را در صفحه قیمت کپسول گاز هلیوم 50 لیتری مشاهده نمایید.

لازم به ذکر میباشد از انجایی که این گاز وارداتی اما در ازمایشگاه سپهر گاز کاویان مجدد انالیز میشود و همراه با گواهینامه iso17025و با برند سپهر گاز کاویان به مشتریان عزیز ارائه میشود.

قیمت کپسول گاز هلیوم